BAJAJ PULSAR 200RS İNCELEME VE YORUM | MotosikletBul.Com


15-01-2019
36387 Görüntülenme

BAJAJ PULSAR 200RS İNCELEME VE YORUM

Bu yazımızda, racing piyasasında adından sıkça söz ettiren Bajaj Pulsar 200RS'i ele aldık.


Bu yazımızda, racing piyasasında adından sıkça söz ettiren Bajaj Pulsar 200RS'i ele aldık.

Kibar Racing olarak tanımlayabileceğimiz 200RS'i görünüş olarak ele aldığımız zaman,led ve mercekli farlarıyla,bilindik racinglere göre daha az keskin olan tasarımıyla daha yumuşak bir görüntü veriyor.Özellikle arka farı ve hacim olarak segmentlerine göre ufak olmasıyla olumsuz eleştiriler alıyor diyebiliriz.

Performans olarak 200CC için "iyi" tabirini hak ediyor diyebiliriz.Resmi olarak top speed 140 denilsede, kullanıcılar arasında 150-160 km/h olduğu söyleniyor.

Vibrasyon anlamında sınıfta kalan bu motor uzun yolda çok yorucu bir alete dönüşebiliyor.Sele rahatlığı olarak geçer not alırken, yükseklik olarakta hep korudukları orta düzeyde diyebiliriz. 170 cm boyun üstü için çok rahat bir şekilde ayaklar yere basabilirken altı içinse topuk havada yine kullanılabiliyor.

En öne çıkan özelliklerinden biri olan ABS ön-arka denilmesine rağmen arka ABS yokmuş gibi kullanın tavsiyelerini bizde vereceğiz.Ön ABS konusunda geçer not alırken,almayı düşünen arkadaşlarımıza sadece ön diye düşünsünler diyebiliriz.
Gösterge hem dijital hem analog olarak var ve orta düzeyde bir dolulukta denilebilir.Özellikle gece sürüşü için yapılan gidondaki işaretlerin ışıklı olması kullanıcılar için büyük kolaylık sağlıyor diyebiliriz.

Bajaj'ın açıkladığı fiyat listesinde 2018 model sıfır fiyatı 18,213 TL olan bu motor "250CC alsam pahalı olur,125CC alsam güçsüz olur" diyenlerin daha çok yöneldiği bir motor diyebiliriz.

Sizde BAJAJ PULSAR 200RS yorum ve görüşlerinizi MotosikletBul Soru Cevap bölümünden bize bildirip diğer kullanıcılarla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Ayrıca BAJAJ PULSAR 200RS top speed ve kullanım rahatlığı konusunda da kullanıcıları bilgilendirebilirsiniz.


Haber ve İlanlara Abone Olun

Motosiklet Haberleri ve ikinci el, sıfır motosiklet ilanlarından haberdar olmak için mail adresinizi yazınız ?

Instagramda Takip Edin
Instagramda Takip Et
Motosiklet İlanı Verin

İkinci el veya sıfır Motosiklet ihtiyacınız mı var ?
Ya da motosikletinizi satmak mı istiyorsunuz ?
Hemen ücretsiz ilanınızı verin..

Son Eklenen Haberler

Motosiklet üzerinde kız arkadaşını kucağına alıp, tek teker giden sürücü kamerada

Ducati Panigale V2 959 Geliyor

John McGuinness, Norton İle North West 200'de Yarışacak!

Triumph Elektrlikli Motor Çalışmalarına Başladı!