Dört Büyük Japon Motosiklet Üreticisinden Anlaşma ! | MotosikletBul.Com


16-04-2019
3945 Görüntülenme

Dört Büyük Japon Motosiklet Üreticisinden Anlaşma !

Dört Büyük Japon Motosiklet Üreticisinden Anlaşma !


Honda, Yamaha, Kawasaki ve Suzuki bir araya gelip iş yapacak desem inanır mısınız? İnanın çünkü, dört büyük Japon motosiklet markası olarak kabul edilen ve pazar rekabetini en fazla yaşayan bu üreticiler, elektrikli motosiklet üretimi için birlikte çalışacak.

Elektrikli motosiklet pazarı son zamanlarda çok büyük gelişmeler yaşadı. Şu an seri üretimde birçok marka var ama elektrikli motosikletler henüz vatandaşın ilgisini tamamen kazanamadığı için pazar biraz yavaş ilerliyor. Bu durumu bir sebep olarak gösterebileceğimiz 4 büyük Japon motosiklet üreticisi, belki de elektrikli pazarının geleceğini şekillendirecek bir anlaşmaya imza attı. Japonya'dan gelen haberlerde Honda, Kawasaki, Suzuki ve Yamaha, elektrikli motosikletler için çeşitli standartlar üzerinde birlikte çalışacak.

Bu 4 büyük Japon motosiklet markasının yaptığı anlaşmada: pil, şarj, altyapı ve diğer unsurlar ele alınacak. Bu birlikteliğin elektrikli motosiklet pazarında ne gibi değişikliklere yol açacağı henüz görülemiyor ama motosiklet pazarındaki en büyük rekabetin bu markalar arasında yaşandığı varsayarsak bu anlaşma ne kadar uzun sürer orası ayrı bir konu.

Dünya çapında satılan motosikletlerin yaklaşık yarısını oluşturan Japon motosiklet markalarının bu anlaşması, elektrikli araçlar ve şarj üniteleri için fiili bir dünya standardı oluşturabilir.

Büyük dörtlünün bu çabaları elektrikli motorlar için pozitif bir işaret ve genel olarak elektrikli taşıt endüstrisinde elektriği uygulanabilir ve daha yaygın hale getirmenin önündeki bazı engelleri yıkmakta uzun bir yol kat edecek.


Haber ve İlanlara Abone Olun

Motosiklet Haberleri ve ikinci el, sıfır motosiklet ilanlarından haberdar olmak için mail adresinizi yazınız ?

Instagramda Takip Edin
Instagramda Takip Et
Motosiklet İlanı Verin

İkinci el veya sıfır Motosiklet ihtiyacınız mı var ?
Ya da motosikletinizi satmak mı istiyorsunuz ?
Hemen ücretsiz ilanınızı verin..

Son Eklenen Haberler

Motosiklet üzerinde kız arkadaşını kucağına alıp, tek teker giden sürücü kamerada

Ducati Panigale V2 959 Geliyor

John McGuinness, Norton İle North West 200'de Yarışacak!

Triumph Elektrlikli Motor Çalışmalarına Başladı!