HONDA NC750X DCT İnceleme ve Yorum | MotosikletBul.Com


22-01-2019
34470 Görüntülenme

HONDA NC750X DCT İnceleme ve Yorum

Herkese merhaba arkadaşlar bu gün ki yazımızda 2019 Honda NC750X DCT i inceleyeceğiz.


Herkese merhaba arkadaşlar bu gün ki yazımızda 2019 Honda NC750X DCT i inceleyeceğiz.

Öncelikle orta segment li motorlar arasında yüksek performanslı motor olarak bilinen EURO 4 özelliğinden baz alınan NC750X DCT bu konuda çoğu motorları geçmiş ve gayet başarılı bir Egzos ile beraber başarılı bir yol işlemiş.

Özellikle az yakması,titrememesi ve özellikle yakıt konusunda da Motor kullanıcılarının deyimi ile koklaması olarak gerçekten Honda başarılı bir motor üretmiş gibi duruyor.Tasarım konusunda da bu güzelliğini bozmayan Honda yatık olduğu için konforlu bir yolculuk sunuyor ve titrememesi de bundan kaynaklı olabiliyor.

2 modu bulunan HONDA NC750X DCT iki modu da başarılı bir yol işlemiş ve bi o kadar da kullanıcıyı motor sürerken rahatsız etmeden motor kullanıcısına göre motoru ayarlayabiliyor ve bunu sürücüye yansıtmaması da ayrı bi cabası çekiş kontrol sistemi olarak özellikle yağmurda ve kaygan zeminde sonuç olarak başarılı olan çekiş kontrol sistemi ilerde daha çok rağbet göreceği ve işe yarayacak gibi duruyor.

Yakıt olarak ekonomi bakanı gibi deyimi bulunduran HONDA NCS750X DCT normal kullanımda az yakmasıyla bilinse de aslında yüksek hızda da yakmıyor diyebiliriz. 100 110 arası km hızla seyir edilirse 3.5 4 LT artçı ve tamamen dolu çantalarla ile olduğunu düşünürsek 3.5-4 LT gerçekten başarılı bir yakıt tüketimi olmuş. 90 ortalama seyir halinde anlık yakıt tüketimi 2.8 LT-3 LT arası yakmaktadır.Çift balansor etkisi ile gerçekten yakıt ve titrememesi ile HONDA gerçekten 2019 yılına başarılı bir motor ile giriş yapmış gibi duruyor.

Avrupa da Tasarım ve Yakıt olarak gerçekten rakipsiz olan Honda NC750X DCT iyi satılmaktadır.Ülkemizde de genel kullanıcı kitlesi olarak tercih edilen NC750X DCT gerçekten sürücüleri rahatsız etmeyecek şekilde ve rahatlık yönünden ise bi o kadar başarılı olmuş diyebilir. Honda nın motor konusunda başarılı olduğu zaten bilinmektedir ve bu başarıyı 2019 yılınada NC750X DCT yi tanıtarak başarısına bir yenisini daha eklemiş.

Sizde Honda NC750X DCT yorum ve görüşlerinizi MotosikletBul Soru Cevap bölümünden bize bildirip diğer kullanıcılarla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Ayrıca Honda NC750X DCT top speed ve kullanım rahatlığı konusunda da kullanıcıları bilgilendirebilirsiniz.


Haber ve İlanlara Abone Olun

Motosiklet Haberleri ve ikinci el, sıfır motosiklet ilanlarından haberdar olmak için mail adresinizi yazınız ?

Instagramda Takip Edin
Instagramda Takip Et
Motosiklet İlanı Verin

İkinci el veya sıfır Motosiklet ihtiyacınız mı var ?
Ya da motosikletinizi satmak mı istiyorsunuz ?
Hemen ücretsiz ilanınızı verin..

Son Eklenen Haberler

Motosiklet üzerinde kız arkadaşını kucağına alıp, tek teker giden sürücü kamerada

Ducati Panigale V2 959 Geliyor

John McGuinness, Norton İle North West 200'de Yarışacak!

Triumph Elektrlikli Motor Çalışmalarına Başladı!