Yamaha NMAX 155 İnceleme ve Yorum | MotosikletBul.Com


27-12-2018
37091 Görüntülenme

Yamaha NMAX 155 İnceleme ve Yorum

Yamaha NMAX 155 hakkında inceleme, fiyat, yakıt tüketimi ve yeni başlayanlar için öneriler ve özellikleri ile tüm bilgileri görebileceğiniz makalemiz


Yamaha NMAX 155 hakkında inceleme, fiyat, yakıt tüketimi ve yeni başlayanlar için öneriler ve özellikleri ile tüm bilgileri görebileceğiniz makalemiz

Scooterlar, diğer türler kadar sadık bir hayran kitlesi olmasa bile,günümüzde benzin fiyatının fazlalığı ve trafik çilesi gibi faktörler özellikle (genel itibariyle) 30-50 yaş aralığındaki otomobil kullanıcıları günlük kullanım için iyi bir tercih olabiliyor.
Özellikle YAMAHA son zamanlarda scooter alanında çok büyük atılımlar yaptı. NMAX seriside bunlardan biri.

Tasarım olarak scooterların özellikle rahatlık olarak tercih edildiğinden,hacim olarak kullanımda zorluk çıkarabilecek her türlü fazlalıktan kaçıldığı gözleniyor.Bunun yanı sıra XMAX serisi ile tutturduğu "Yakışıklı Scooter" imajını da kaybetmemek için ufak detaylarda keskin çizgiler kullanıldığıda bir gerçek.Yani tasarım olarak "yakışıklı-kullanışlı" arasında ince bir çizgi yakalanmaya çalışmış diyebiliriz.

Yakıt ortalaması olarak çok iyi bir grafik çizdiği gözlenebiliyor.Lakin kullanıcı yorumlarına bakıldığı zaman artçı eklendiğinde çok fazla farkettiği söyleniyor. 100km'de ortalama 2.40 litreyle güzel bir ortalamaya sahip.

Bu yakıtın yanında hız açısındanda CC'si göz önünde bulundurulduğunda tatmin edici.Ve yokuşlarda fazla bir zorlanma yok.Kullanıcı ortalamalarına bakıldığında maksimum hız ortalama 130km/h görünüyor.

80-90km/h ile giderken ortalama 4 metrelik fren mesafesi ile ABS güzel sonuç veriyor diyebiliriz.
Lakin 100-130km/h aralığında artçı olmadığı zaman savurduğu gözlenebiliyor.

Özellikle az yakıtı,rahat kullanımı,ABS'si ve gaz tepkimeleriyle gündelik trafikte sizi yormayacak olmasıyla SCOOTER kullanmayı düşünen motosikletcilere önerebiliriz.

Sizde YAMAHA NMAX 155 yorum ve görüşlerinizi MotosikletBul Soru Cevap bölümünden bize bildirip diğer kullanıcılarla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Ayrıca Yamaha NMAX 155 top speed ve kullanım rahatlığı konusunda da kullanıcıları bilgilendirebilirsiniz.


Haber ve İlanlara Abone Olun

Motosiklet Haberleri ve ikinci el, sıfır motosiklet ilanlarından haberdar olmak için mail adresinizi yazınız ?

Instagramda Takip Edin
Instagramda Takip Et
Motosiklet İlanı Verin

İkinci el veya sıfır Motosiklet ihtiyacınız mı var ?
Ya da motosikletinizi satmak mı istiyorsunuz ?
Hemen ücretsiz ilanınızı verin..

Son Eklenen Haberler

Motosiklet üzerinde kız arkadaşını kucağına alıp, tek teker giden sürücü kamerada

Ducati Panigale V2 959 Geliyor

John McGuinness, Norton İle North West 200'de Yarışacak!

Triumph Elektrlikli Motor Çalışmalarına Başladı!